Current Ray Spot

Current Ray Spot ile artık mekanlara farklı bir bakış açısı getirmeye başlayabilirsiniz. Üstelik bu tür aydınlatma ürünlerinin sadece mağazalarda değil aynı zamanda da pek çok farklı yerlerde de kullanımı mümkündür. Kullanımı oldukça kolay şekildedir. Işık geçirgenlik özelliği ve aynı zamanda döner başlığıyla istenen yere kurulumu yapılabilir. Vitrin, reyon gibi bölümlerde de kolayca tercih edilebilir. Mağazaların aynı zamanda tavan bölümlerinde de bu tür aydınlatmalara yer verebilirsiniz. Standart aydınlatmaların yerini görsel tasarımlarıyla farklılık kılmaya yardımcı olacak bu tarz ürünlerle değiştirebilirsiniz.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Current Ray Spot

Current Ray Spot, mağazacılık sisteminin olmazsa olmazlarından biri haline dönüşmeyi başarmıştır. Günümüz koşullarında artık hangi mağazaya girersek girelim bu tür aydınlatmaların kullanılmaya başlanmış olduğunu fark edebilmekteyiz. İşlevsel özelliği ve aynı zamanda kolay monte edilebilen yapısıyla ihtiyaçların fazlasıyla karşılanmaya başlamasına yardımcı olur. Tasarım bakımından da beklentileri karşılayacak düzeydedir. Yüksek CRI özelliğine sahip şekilde üretilmiştir. Buna göre mağazadaki ışık ihtiyaçlarınızın en etkin şekilde karşılanmasına yardımcı olacaktır.

Sektörün değişmez ürün gruplarından biri haline gelmiştir. Bundan sonra mekanlarda kullanımı yapılmak içinde en hesaplı şekilde sipariş edilerek kullanımı gerçekleşmiş olur.

 

Current Ray Spot Mağaza

Mağaza denildiği zaman müşteriyi daha fazla davet edebilmek adına farklılık barındırması gerekir. İşte tam da bunu sağlayabilmeniz konusunda yardımcı olacak ray spot çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bu sayede dışarıdan mağaza iç mekanına bakıldığı zaman ortamın güzelliği etkileyici kılacaktır. Işık yayma oldukça hoş şekilde olması da mağazacılığın daha çok verimli bir hale dönüşmesine neden olur.

Mağazanızın iç mekanında bu ürünü bundan sonra sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca ışık kullanımını tasarruflu şekilde yapar. Bu durumda çok daha fazla enerji harcaması gibi oluşabilecek problemleri de ortadan kaldırmaya neden olur.ÜRÜN KODU: TL-RYS-002
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Restaurant, Sergi, Hotel, Müze, Tarihi Eser, Avm, Fabrikalar
GÜÇ: 15W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim, ACİL AYDINLATMA KİTİ
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise, Osram
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V
IP SINIFI: 20
MALZEME SINIFI: Alüminyum Enjeksiyon
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, Antrasit, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


ØD
90120