Lineer Led Aydınlatma

Lineer Led Aydınlatma, birçok mekanda en fazla kullanılan aydınlatma türlerinden biridir. Ayrıca oldukça geniş alanda kullanılmaktadır. Işığı güçlü bir şekilde sunarken renk, boyut, güç gibi seçenekleri de mekana göre ayarlayabiliyorsunuz. Kullanım alanları ise karşımıza otomobil firmaları, oteller, kütüphaneler, AVM’ler, villa, ofis, mağaza, spor salonları, fabrikalar gibi ortamlarda kullanılmaktadır. Alüminyum kasalı ürün oldukça uzun ömürlü ve kullanım açısından geniş bir alana sahiptir.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Kategoriler:

Lineer Led Aydınlatma

Lineer Led aydınlatma, aydınlatma sektöründe en yeni aydınlatma araçlarından biridir. Farklı şekillerde ve istenilen boyutlarda talebinize göre üretilebilmektedir. Işık kesintisi yaşanmadan aydınlanma fırsatı sunar. Genel olarak dekoratif amaçla kullanılmaktadır. Farklı mekanlarda farklı şekillerde kullanılabilmektedir. En önemli özelliği led ışık kullanılması ve ışığı homojen olarak dağıtmasıdır. Talep etmiş olduğunuz boyutlarda ve şekillerde kesile bilmektedir. Bu ürünün farklı şekillerde olması kalitesinde veya işleminde herhangi bir probleme sebep olmaz. Aksine ortamda ışığın yayılımını daha kaliteli bir hale getirebilir. Bu ürün ofis, mağaza, sağlık kuruluşları, eğitim kurumları gibi birçok farklı alanda kullanılabilir. Ürün mekanı yerleştirilirken istenilen boyutta üretilmesi ya da istenilen yerde bitirilmesidir. Ürün farklı alanlarda kullanım kolaylığı sunmaktadır. Ürün için farklı yerlere de monteleme uygulayabilirsiniz.

Lineer Led Aydınlatma Teknik Özellikleri

Ürünün kullanım alanı, villa, otomotiv, hastane, spor salonu, fabrikalar, mağaza, ofis gibi alanlardır. Güç durumu ise 30 w veya 50 w’ dur. Renk sıcaklığı 2700, 3000, 4000, 5000, 6000, 6500 şeklinde karşımıza çıkmaktadır. CRI’sı 80 ile 92 arasındadır. Lineer Led Aydınlatma çalışma voltajı ise 220 ve 240 w’ dur. IP ise 20 ile 54 arasındadır. Üründe kullanılan malzeme sınıfı alüminyumdur ve ürünün kasa rengi siyah, beyaz, antrasit veya istenilen ral kodundaki renklerden biri olabilmektedir. Ayrıca ürünün garanti süresi 3 yıldır.

 ÜRÜN KODU: TL-LNR-1075
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Restaurant, Sergi, Hotel, Hastane, Müze, Tarihi Eser, Avm, Fabrikalar
GÜÇ: 20W, 30W, 50W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim, ACİL AYDINLATMA KİTİ
LED MARKASI: Samsung, Osram
LÜMEN: 120 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise, Osram
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V
IP SINIFI: 20
MALZEME SINIFI: Alüminyum Enjeksiyon
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


WH
5575-
5565-