Sıva Üstü Led Spot Kare Tekli

Işık kullanımında tasarrufluluk önem arz eden konulardan biridir. Bunları bundan sonra sizlerde Sıva Üstü Led Spot modellerinde de yakalayabilmeniz kolay olur. Enerji tasarrufunu iki kat daha fazla arttırmayı istiyorsanız o zaman tekli olanlarını tercih edebilirsiniz. Tekli olanları da artık istenen güvenli bir kullanımları sağlamaya yardımcı olacaktır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Sıva Üstü Led Spot Kare Tekli

Sıva Üstü Led Spot Kare Tekli olanları da artık mekanların vazgeçilmezlerinden biri haline gelmeyi başarmıştır. Sıva üstü ledlerin tekli ve ikili olmak üzere çeşitleri bulunuyor. Mekanlarınızda ikili mi yoksa tekli mi bir aydınlatmanın olmasını istiyorsanız seçimlerinizi de kolayca yapmaya başlayabilirsiniz. Led spotlarda yer alan çip modülü sayesinde, ışığın daha geniş alana yayılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda ışık yayılma işlemi yapılırken de enerji harcaması tasarruflu şekilde olması sağlanır. Işığın genele kolayca yayılabilmesi konusunda oldukça etkilidir.

Geliştirilmiş olan bu tür aydınlatmalar, geleneksel aydınlatma sistemlerine oranla daha modern diyebileceğimiz dokunuşlar sunmaya devam ediyor. Görsel olarak da etkileyiciliği sunuyor olması haliyle pek çok yerde spot lambaların tercih edilmesine zemin hazırlıyor.

Sıva Üstü Led Spot Kare Tekli Kullanım

Led spotlar, kullanıldığı ortamlarda ayrı bir şıklık yaratabilme konusunda etkilidir. Sıva üstü bir ürün olarak imal edilmiştir. Sıva üstü led spot kare tekli şekilde tasarlanır. Bu tür aydınlatmalarında artık günümüz koşullarında bakıldığı zaman farklı renk ve seçeneklerde yer almış olduğunu görmekteyiz. Sıva Üstü Led Spot Kare Tekli olanlarını anında kullanarak ortamlarınıza ayrı bir ışık yayılımı yapmaya başlayabilirsiniz.

Tek bir aydınlatma çipinin yer almış olduğu sıva üstü led spot kare şekilde olanlarını sorunsuz bir şekilde kullanmaya da başlayabilirsiniz.ÜRÜN KODU: Sıva Üstü Led Spot Kare Tekli
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Restaurant, Hastane
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


WHD
195195100