Sıva Üstü Spot Kare İkili 220V

Tavan aydınlatma denildiğinde Sıva Üstü Spot Kare İkili 220V özelliğe sahip olan çeşitlerini kullanmak olacak. Son derece güzel bir görünüme sahip olmasıyla da mekanlarda ayrı bir estetiklik kazandırmaya yardımcı olmaya başlayacaktır. Sıva üstü lambaların farklı tip çeşitleri olurken, sizlerde hangi modelleri istiyor olursanız olun kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Mağaza, ofis, hastane ya da fabrika gibi birçok yerde aydınlatmanın en tasarruflu şekilde yapılmasına yardımcı olur.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Sıva Üstü Spot Kare İkili 220V

Kare formuyla tasarlanmış olan Sıva Üstü Spot Kare İkili 220V ürünün, iki modüle sahip şekilde tasarımı bulunur. Ürünün aynı zamanda tekli şekilde modülü de bulunur. İstenilen ral kodunda kolayca uygulanabilen bir yapısı bulunur. Ana gövde kısmına bakıldığında alüminyumdan imal edilmiş olduğu görülüyor. Ürünün aynı zamanda sabit bir yapıda tasarlanmış olması, kullanımının doğal olarak daha pratik bir şekilde yapılmasına zemin hazırlamıştır. Yüksek kaliteye sahip reflektöre sahip olan ürün içinde Samsung led, citizen led tridonic driver de kullanılabilecek olduğunu belirtmemiz mümkündür.

Sıva Üstü Spot Kare İkili 220V Sorunsuz Kullanım

Sıva Üstü Spot Kare İkili 220V sorunsuz bir kullanım sunmasıyla dikkat çeker. Buna göre kullanım alanları son derece yaygın olduğundan dolayı dilediğiniz yerde kullanmaya başlayabilirsiniz. Dayanıklı, sağlam yapısıyla son derece dikkat çekmeyi başaran sıva üstü kare ikili 220 V şekildeki aydınlatma sistemlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Hastane, otel, villa, mağazacılık gibi birçok yerde artık spot kare şekilde olan aydınlatma ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Sıva üstü kullanımı yapılan spot aydınlatmanın görseli kare şeklindedir. İki ya da daha fazla şekilde aydınlatma girişine sahip olmasından dolayı ışık yayılımının daha etkileyici şekilde yapılmasına yardımcı olur.ÜRÜN KODU: TL-SU-KR-20
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Restaurant, Hastane
GÜÇ: 2 x 20W, 2 x 30W, 2 x 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


WHD
195350100