Stingray Led Panel 30X60

Tasarruflu yapısı ile son derece dikkat çekmeyi başaran türden olan Stingray Led Panel 30X60 ölçülere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ortamdaki enerjiyi en tasarruflu şekilde yayabilme potansiyeline sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kasa renginin ne renk olduğunu sorgulayanlar için ise beyaz şekilde ayarlanmıştır. Herhangi bir leke, arıza gibi sorunlar yaratmadan iç ortamlarda kullanımlarının sorunsuz bir şekilde yapılır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Stingray Led Panel 30×60

Yeni nesil aydınlatma ürünleri yaşam alanlarımızın artık bir parçası haline gelmeye başlamıştır. Led panel kullanımları her geçen gün artık daha da fazla şekilde artmaya başlamıştır. Onlardan biri olarak karşımıza çıkan stingray led panel, pratik bir kullanıma sahiptir. Güvenli, dayanıklı ve ışığı en güzel şekilde yayan özelliklere sahiptir. Stingray led panel 30×60 özelliklerde tasarlanan en işlevsel ürünlerden biridir. Enerjinin en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Gri, beyaz ve siyah gibi farklı tip renk alternatiflerine sahiptir. Ayrıca ürünle ilgili olarak söz etmemiz gerekecek bir başka özelliklerinden biri de ölçüleri diyebiliriz. Ölçü standartlarına bakıldığı zaman ise 30×60 şekilde ayarlanmıştır.

Stingray Led Panel 30×60 Nerede Kullanılır?

Stingray Led Panel 30×60 panel ile ilgili olarak merak edilen konulardan biri nerelerde kullanılacak olduğudur. İç mekân için son derece uygun şekilde tasarlanmış olan led panelleri sorunsuzca kullanmaya başlayabilirsiniz. Sıva altı kullanım led panel uygulamasıdır. Uygulama işlemlerinin ise oldukça pratik bir şekilde yapılabilecek olduğunu söyleyebiliriz.

Sabit bir yüzey kısmı bulunur. Ayrıca hem gövde hem de monte aparatı vardır. Tavan kısmına basit şekilde uygulama işlemi yapılarak kullanımı gerçekleşebilir. En iyi aydınlatma ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkar. 30×60 özellikleri ile dikkat çekmeyi başaran led aydınlatmayı güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.ÜRÜN KODU: TL-PN-3060
UYGULAMA ALANI: Mağaza, Showroom, Villa, Hotel, Hastane, Müze
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 5 Yıl