Stingray Led Panel 60X60

60×60 özelliklere sahip olan led paneller daha fazla tercih sebebi olmaya başlamıştır. Bu tür ölçülere sahip şekilde hazırlanmış olan Stingray Led Panel 60X60 isteyenler de fiyatlarının nasıl olduğunu sorgulamaya başlar. Tavana çok kolay şekilde monte edilebilecek kapasiteye sahip olan ürünü satın alarak kullanabilirsiniz.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Stingray Led Panel 60×60

Stingray Led Panel 60×60 özelliklerine sahip olan ürünün, tavan uygulamaları için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Sıva altı led armatörler olarak karşımıza çıkan bu ürünler, mekanlarda kullanılarak artık en etkili şekilde çözümler üretmeye devam ediyor. Işık yayma işlemi ise istenen yumuşaklık ayarındadır. Ürün gövde kısmına gelebilecek herhangi bir eğilme ya da deformasyonların giderilmesini sağlar. Ofis koşullarına son derece uygun bir led panel ürünü olmasından dolayı son zamanda sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu sayede ofis ortamlarının da ihtiyaçlarının kolayca giderilmesini sağlamaktadır.

Kolay montaj ve aynı zamanda da uzun ömürlü olmasından dolayı tercih sebebidir. Teknik yapısının oldukça iyi olmasından dolayı led panel uygulamalarına başvurulur.

Stingray Led Panel 60×60 Kullanım

Stingray Led Panel 60×60 standartlarında tasarlanmıştır. Aynı zamanda da yüksek geçirgenliği sağlayabilecek şekilde bir opal difüzör de yer alır. Müze, mağazacılık, hastane, villa gibi ortamlarda sorunsuz bir şekilde ürünün kullanımının yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Yüzeye kolay şekilde montajlanabilecek şekilde bir özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hem montaj aparatı hem de gövde olmak kaydıyla iki kısıma sahiptir.

Sıvaüstü led armatörler ile artık pek çok yerde artık ürünün sorunsuz bir şekilde kullanımı da yapılmaya başlanır. Çok düşük bir enerji sarfiyatına sahip olmasından dolayı tercih edilir. Bu sayede mekanlarda kullanılan bu tür aydınlatma sistemleriyle enerji harciyatı çok fazla olmaz. 60×60 şekilde ölçülerde üretimi yapılmıştır.ÜRÜN KODU: TL-PN-SU-60
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Hotel, Hastane, Müze, Avm
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim, ACİL AYDINLATMA KİTİ
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram
LÜMEN: 120 Lm/W
CRI: 80
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 5 Yıl