Ledbar 60 Led / Metre 24V

İç mekân aydınlatmaları konusunda pratik çözümler sunacak Ledbar 60 Led / Metre 24V özelliğindeki ürünü sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Aydınlatma gücünün nasıl olduğuna göz atıldığında ise son derece güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre dayanıklı bir aydınlatma çözümü sunacak olan bu ürünü artık sorunsuz bir şekilde kullanmaya da başlayabileceksiniz. Mekanlardaki bakıldığı zaman aydınlatma sorunlarını giderme konusunda kesin çözümler sunmaya başlayacaktır. En uygun fiyat aralıklarıyla Ledbar 60 Led / Metre 24V alarak kullanımını yapabilirsiniz.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Kategoriler:

Ledbar 60 Led / Metre 24V

Ledbar 60 Led / metre 24 V, gizli aydınlatma mekanların ışıklandırma ihtiyaçlarının sorunsuz şekilde karşılanmasını sağlar. Alüminyum profilin iç kısmında FR4 ve alüminyum kartta dizili şekilde olan SMD led yer alır. 12 V ve 24 V şeklinde üretimi yapılmıştır. IP17 ve IP20 olmak üzere iki farklı seçeneğini bulabilmeniz de mümkündür. Ledbar 60 Led / metre 24V özelliğindeki gizli aydınlatma sisteminin 2 yıl garanti süresi vardır.

Ledbar 60 Led / Metre 24V Kullanım Alanları

Ledbar 60 led /metre 24V kullanım alanları son derece geniştir. Pek çok yerde ihtiyaca dönüşerek kullanılmaya da başlanmıştır. Farklı kasa ve aynı zamanda da led sayılı kartlarla üretimi yapılmış olan Ledbarlarla artık mekanlardaki aydınlatmayı daha verimli şekilde yapabilmeniz de mümkün olur. Ürünün aynı zamanda bahsetmemiz gereken bir başka özelliklerinden biri ise beyaz ve siyah olmak üzere istenen renklerde olmasıdır.

Güvenli, kaliteli ve aynı zamanda da dayanıklı yönüyle dikkat çeken Ledbar 60 Led / metre 24V aydınlatma sistemlerini güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünün malzeme sınıfı ise alüminyum olarak tasarlanmış olduğunu söylememiz mümkün. Mağaza, spor salonları, fabrika, villa, hastane gibi gereksinim duyulan pek çok ortamlarda artık bu tür aydınlatma sistemlerini de ihtiyaç duyularak kullanılmaya başlanmıştır.ÜRÜN KODU: TL-LDB-60-1
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Hastane, Fabrikalar, Otomotiv, Spor Salonları
GÜÇ: 10W, 15W, 21W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Osram
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 2 Yıl


|