Sleeved Ray Spot

İç mekan ışıklandırmaları için kullanılacak ürünler son derece önemlidir. Bu yüzden Sleeved Ray Spot kullanılarak mekanlarda aydınlatma ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmış oluyor. Geniş bir aydınlatma işlevine sahip olan bu ürünü güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçların en seri bir şekilde karşılanmasını da sağlamaya yardımcı olacaktır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Sleeved Ray Spot

Bu aydınlatma türünün ihtiyaca dönüşerek kullanılmasının nedeni daha çok dikkatleri üzerine toplamak amacıyladır. Mağazaya daha fazla bir müşteri çekebilmek adına artık bu tür ürünlere gereksinim duyulmaya başlanır. Bu ürünün ise daha ağırlıklı şekilde kullanılmış olduğu yerlerden birisinin ise vitrin, reyon ve raf yerleri olduğunu söyleyebiliriz.

Sleeved Ray Spot Kullanımı

Sleeved Ray Spot kullanarak iç mekanlarda ayrı bir hava esintisini ortaya çıkarmaya başlayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ise tavan ya da duvara kolayca monte edilebilen bir özelliğe sahiptir. Çok pratik bir kullanıma sahip olmasından dolayı da son zamanda bu tür ürünlerin kullanımı git gide daha fazla artış göstermeye başlamıştır. 360 dereceye kadar kolay şekilde dönebilen bir kafa yapısına sahip olmasından dolayı ray spotları istenen her bir noktaya kurarak kullanımını da gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Bu ürünü;

  • Cafe,
  • Ofis
  • Müze
  • Vitrin
  • Stand
  • Reyon

Daha sayabileceğimiz pek çok yerlerde aydınlatma işlemlerin en hızlı şekilde yapılması amacıyla kullanabilirsiniz. Belirttiğimiz bu yerlerde ürünün kullanılması da dikkat çekiciliğin daha çok ön planda tutulmaya başlamasına neden olacaktır. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak ev yaşamlarınızı daha farklı kılmak amacıyla kullanımını yapabilirsiniz.

Sleeved Ray Spot Ne Gibi Faydaları Vardır?

Sleeved Ray Spot kullanımına başvurduğunuzda beraberinde pek çok avantajlarından da yararlanmanız kaçınılmaz olmaya başlayacak. Ray spot kullanımına başvurduğunuz zaman estetik bir görünüm sunmayı sağlayacaktır. Uzun kullanım ömrüne sahiptir. Düşük enerji tüketimi yapar ve enerji sarfiyatını tasarruflu hale getirir.ÜRÜN KODU: TL-RYS-001
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Restaurant, Sergi, Hotel, Müze, Tarihi Eser, Avm, Fabrikalar
GÜÇ: 15W, 20W, 30W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim, ACİL AYDINLATMA KİTİ
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92, 95
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise, Osram
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V
IP SINIFI: 20
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, Antrasit, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl