Upper Sıva Üstü Kare Spot

Upper Sıva Üstü Kare Spot şeklinde tasarlanmış olan spotların kullanım amaçlarından biri ise düşük enerji sarfiyatını sağlamasıdır. Bu sayede çok yüksek bir enerji harcaması oluşmadan daha ekonomik bir şekilde ışığın kullanımı yapılır. Yaşam alanlarında ışık kullanımı, çok fazla enerji harciyatına neden oluyor ve bu durumda olumsuz etkileyebiliyor. İç aydınlatma ve bina içlerinde kare spot lambaların sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlayabileceksiniz.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Upper Sıva Üstü Kare Spot

Upper sıva üstü kare spot ürününün sağlam bir yapısı bulunur. Bu sağlamlıktan kaynaklı olarak ise ürünün uzun ömürlü bir kullanımı mevcuttur. Ürünün hemen dış kısmının nasıl olduğuna bakıldığında ise saç ve soğutucu kısmı yer alır. Alüminyum enjeksiyondan yapılmış şekildedir. Kare çerçeve ile donatılmış olmasının yanı sıra COB ledli şekilde hazırlanmıştır. Ral kodunda ise şase opsiyonu yer alır. Derin, düz ve homojen difizörü bulunur. Yüksek kaliteli bir ışık difüzörü ve Samsung Citizen led kullanımı yapılır. İkili modül ve aynı zamanda da sabit şekildedir.

Upper Sıva Üstü Kare Spot Kullanım Alanları Hangisidir?

Upper Sıva Üstü Kare Spot kullanım alanları birçok yer için uygundur. Buna göre geniş kullanım alanlarına sahip olan sıva üstü kare spotları güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Otel, AVM, Müze, villa, mağazacılık gibi pek çok yerlerde güvenle kullanımının yapılabilmesi de mümkündür. Sıva üstü led armatürlerden biri olan kare spotlarla aydınlatma gereksinimlerinin en etkili yollar eşliğinde yapılmaya başlanmasını da sağlamış olursunuz. Bundan sonra aydınlatma işlemlerinin de artık istediğiniz yüksek kalite standartlarında olması sağlanır.

Led aydınlatmalarında hem sıva üstü hem de sıva altı olmak üzere farklı tip kullanımları bulunabiliyor. Led panel kullanımlarının tavan uygulamaları içinde geçerli olabileceğini söyleyebiliriz.ÜRÜN KODU: TL-SU-KR-01
UYGULAMA ALANI: Mağaza, Showroom, Hotel, Hastane, Müze, Fabrikalar
GÜÇ: 10W, 15W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


WHD
8080120
100100120