Ant Sıva Altı Led Downlight

Şık tasarımı ve bir yandan da etkili bir LED teknolojisini sunacak olmasıyla memnuniyet yaratır. İstenen yüksek kalitede bir ışık teknolojisinin yayılmasına yardımcı olur. Tavan bölümüne çok kolay şekilde monte edilebilecektir. Ant Sıva Altı Led Downlight üstün özellik ve performanslarıyla dikkat çekicidir. Estetikliğin haricinde aynı zamanda da tasarruflu bir enerji tüketimin sağlanmasına da yardımcı olmaya başlar.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Ant Sıva Altı Led Downlight

Ant Sıva Altı Led Downlight, pratik bir kullanımıyla dikkat çeken bir üründür. Sıva altı LED armatürler, aydınlatma konusunda en ekonomik çözümler sunuyor. 12 W özelliğine çalışır olması aslında enerji kullanımının ne kadar çok tasarruflu şekilde olduğunu fark edebilmemizi sağlıyor. Bu ürünün yapısı inceleme yapıldığı zaman ise yuvarlak şekildedir. Ayrıca kademeli oynar başlı şekilde ayarlanmıştır. Aliminyum enjeksiyon gövdeli şekilde olan sıva altı LED aydınlatma sistemleriyle yaşam alanlarındaki aydınlatma ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmaya başlamasını da sağlamış olacaksınız.

Ürünün tasarımında hareketli bir yapı ön plana çıkartılmıştır. Öyle ki bu hareketli diyebileceğimiz yapı sayesinde ise istenen yerlere ışık aktarımının yapılması sağlanmış oluyor.

Ant Sıva Altı Led Downlight  Armatürler

Sıva altı LED armatürler ile artık ışığı her yere yaymanız oldukça kolay olmaya başlayacaktır. Bundan sonra ise hiçbir şekilde zorluk çekmeden kullanımlarının yapılmasını da sağlamaya başlamış olursunuz.  Otel, hastane, Avm, Müze, villa, mağaza gibi geniş kullanım yetkisine sahip olduğunu belirtebiliriz. Boyutlandırma ile ilgili işlemlerinin nasıl yapıldığına bakıldığında ise 100 MM şeklindedir. Bu özelliğe sahip olması da taban aydınlatma için çözümler sunulmasına zemin hazırlamaya neden oluyor. Beyaz, siyah ve aynı zamanda da özel Ral renk seçeneklerine sahip şekildedir.ÜRÜN KODU: TL1-02-04-1
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Hastane
GÜÇ: 10W, 15W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum Enjeksiyon
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


ØD
8570
10090
140100
175125