Cheetah Led Spot 3×10

Cheetah Led Spot 3×10  tip özelliğine sahiptir. Led spotun boyutunun ne kadar olduğu konusunda bir inceleme yapıldığında ise 110×320 MM şekilde ayarlanmış olduğunu belirtebiliriz. Özellikleri bakımından led spotların çok fazla yer kaplamaması ve tavan aydınlatmaları konusunda çözümler sunması da tercih sebebi olmaya başlıyor. Sizlerde bu tür led spot kullanımına başvurarak halogen ampullere oranla enerji tüketimin daha az olmasını sağlamaya başlarsınız. Işık kaynağı hacime en dayanıklı şekilde dağılmaya başlar.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Cheetah Led Spot 3×10

Aydınlatma, çağımızın en önemli ihtiyaçlarından biridir. Aydınlatma yapılırken de artık Cheetah Led Spot 3×10 olanları da sık sık kullanılmaya başlanıyor. Çünkü bu tür spot aydınlatmaları, enerji konusunda beklenen tasarrufu fazlasıyla sunuyor. Enerji yakıtı daha az olmasından dolayı artık günümüz koşullarında daha da fazla ihtiyaca dönüşerek kullanılmaya başlanmış oluyor. Kesintisiz ve memnuniyetlik bir ışık kullanımı sunmayı başaracak şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca aliminyum kasası olduğundan dolayı anında soğutma gibi işlevsel katkılara da sahip olacaktır. Beyaz ve siyah olmak üzere renk seçenekleri bulunabiliyor.

Cheetah Led Spot 3×10 Özelliği

Led spotların ikili ve aynı zamanda da üçlü olanları kullanılabiliyor. Buna göre sizlerde üçlü ya da ikili şekilde hazırlanmış olanlarını tercih edebilirsiniz. 3×10 şekilde özelliklere sahip olan LED spot modelini de gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu led spotun en güzel ve öne çıkabilecek avantajlarından biri ise oynar başlı şekilde olması diyebiliriz. Enjeksiyon saç soğutucu gibi metal bir gövde kısmı yer alıyor. LED teknolojisine sahip şekilde olduğundan dolayı böylelikle ortamın istenen ideal aydınlatma seviyesine kavuşmasını da sağlamaya başlamış olursunuz. Işık yapı kaynağına bakıldığı zaman hem her yere aynı hacimle hem de kademeli bir şekilde dağılır.ÜRÜN KODU: TL1-02-01-3
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Hastane
GÜÇ: 3 x 10W, 3 x 15W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum Enjeksiyon
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl