Bat II Sıva Üstü Led Spot

Yüksek kalite standartlarındaki ürünü bundan sonra artık güvenli bir şekilde kullanmaya başlamanız mümkün hale dönüşmeye başlayacak. Bat II Sıva Üstü Led Spot aydınlatmaları ile yaşam alanlarınızda aradığınız daha farklı bir ışıklandırmayı da yakalamış olursunuz. Kaliteli diyebileceğimiz reflektör sistemlerine sahip şekildedir. Ana gövde kısmına göz atıldığı zaman ise çekme alüminyumdan tasarlanmaya başlamıştır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Bat II Sıva Üstü Led Spot

Bat II Sıva Üstü Led Spot, alüminyum kasa içerisine yerleştirilmiştir. İçeriğinde yer alan çip modül yardımıyla da ışığın en etkili bir şekilde yayılımının yapılmasını sağlar. Hemen ön bölümde yer alan difüzör, ışığın daha iyi şekilde yayılımının yapılmasına yardımcı olur. Bu sayede kullanılacak olan yaşam alanlarında da ışığın homojen bir şekilde dağılım işlemlerinin yapılmasına yardımcı olur. En iyi aydınlatma işlemlerinin yapılması konusunda destekçi çözümler sunmayı başarır.

Aydınlatma kullanımı yapılırken şüphesiz üzerinde durulan en önemli konulardan biri enerji tasarrufu olduğunu söylememiz mümkün. Renk sıcaklığı, ışık gücü, aydınlatma çözümleri gibi istenen pek çok konuda pratik çözümler sunmaya yardımcı olur.

Bat II Sıva Üstü Led Spot Kullanımı

Bat II Sıva Üstü Led Spot tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri de kullanımlarının uzun süreli şekilde yapılabilecek olmasıdır. Tamir ve aynı zamanda da herhangi bir bakım işlerinin yapılmaması ürünlerin daha sorunsuz olarak kullanımının yapılmasına yardımcı oluyor. Uzun ömürlü ve aynı zamanda da estetik görünüme sahip olan led spor aydınlatmaları gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Maliyet bakımından da inceleme yapıldığı zaman kullanıcıya yönelik istenen tasarrufu fazlasıyla sunmayı başaracaktır.

Özel boyalı şase opsiyonuna sahip şekilde hazırlanmış olan sıva üstü led spot ürünlerin gri, beyaz, siyah ve aynı zamanda ral seçeneği yer alıyor.ÜRÜN KODU: TL1-03-02-3
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Hastane
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 24V, 220V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum Enjeksiyon
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 2 Yıl