Flow Ray Spot

Flow Ray Spot ile ilgili olarak bir diğer öne çıkacak konulardan biri ise fiyat özelliğidir. Fiyatları ekonomik şekilde olmasından dolayı artık mağaza içinde kolaylıkla kullanabileceksiniz. Sadece satın alma işleminde değil daha sonrasında da pratik bir şekilde kullanım açısından avantajlar sağlar. Yön değiştirme yeteneğine sahip olması da mekanı daha da ilgi çekici hale büründürmeye yardımcı olur. LED kalitesi ve ışık gibi unsurlar göz önünde bulundurularak kullanılmalıdır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Kategoriler:

Flow Ray Spot

LED aydınlatmalar mekanlarda son zamanda daha da fazla gereksinim duyularak kullanılmaya başlanmıştır. Flow Ray spot kullanımı ile ortamlarda ayrı bir görsel güzellik oluşmaya başlamasını sağlayabilirsiniz. Sektörün vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelmeyi başarmış olan ray spotlarla artık mekandaki ışıklandırma konusunu kolayca çözüme kavuşturma şansına sahip olmaya başlarsınız. Birbirinden farklı çeşitliliğin yanı sıra tasarımlarıyla da göz boyayacak şekilde hazırlanmış olduğunu belirtebiliriz. Villa, mağaza, kütüphane, showroom ve otel gibi pek çok yerde sorunsuz şekilde kullanımı yapılabilir.

Flow Ray Spot Özellikleri

Flow Ray Spot üst düzey özellikleri ile memnuniyet yaratmayı başarıyor. Ürünün öne çıkan fonksiyonel özellikleri de birçok kullanım alanlarında estetiksel beklentiyi en güzel şekilde karşılamasına neden oluyor. Aliminyum enjeksiyondan özel olarak üretimi yapılmış olan bu aydınlatma ürününü  kolayca kullanarak faydasını da en güzel şekilde görebilirsiniz. Kullanımı yapıldığı yerde eğer ki dikkat çekiciliği de ön plana çıkarmak istiyorsanız o zaman sorunsuz olarak kullanmaya başlamalısınız.

Mekana yayacağı ışığın oldukça hoş görüntüsüyle, daha da estetik bir havanın yakalanmaya başlaması sağlanacaktır. Özellikle mağaza içi aydınlatmalarda fazlasıyla tercih sebebi olabiliyor. Mağazacılıkta bu tür aydınlatma sistemlerinin kullanılmış olduğuna çok sık şekilde rastlamaya başlamış bulunmaktayız. Dekoratif bir aydınlatma ürünü olduğunu ortaya koyarak,  mekana ayrı bir görünüm katar.ÜRÜN KODU: TL-RAY-MF-3
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Restaurant, Sergi
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl