İkon Ray Spot

İkon Ray Spot tipleri  karşımıza 6 farklı seçenek ile çıkıyor. İlk üç tipi monofaze tiptir ve bunlar 20w, 30w, 40w olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların renk sıcaklığı ise 2700 ile 6500 aralığındadır. Ayrıca kasa rengi talebe göre seçilebilmektedir. İkinci tip olarak ise karşımıza üç farklı trifaze İkon Ray Spot model olarak karşımıza çıkıyor. Bunlarda da 20w, 30w ve 40w güç ile kullanılabilmektedir. Renk sıcaklığı ise 2700 ile 6500 aralığında değişiklik göstermektedir. Talebe göre farklı renklerde üretimi ve kullanımı sağlanmaktadır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Kategoriler: Etiketler:

İkon Ray Spot

İkon Ray Spot, geniş mağazacılık yelpazesinde vazgeçilmez olarak kullanılan ürünlerden biridir. Ürünün hem tasarımı hem de birden fazla seçeneğinin bulunması kullanıcılara her açıdan farklı detay ve kolaylık sunmaktadır. Üründe yer alan yüksek aydınlatma portalı özelliği ile farklı ve değişik açılarda kullanılmaktadır.

Aynı zamanda güç özellikleri sayesinde birçok mekana kolayca uyum sağlamasına sebep olur. Üründe isteğiniz miktara, zamana bağlı olarak farklı LED güç veya renk değişikliği kullanmanız da mümkündür. İkon Ray Spot alüminyum tabakadan yapılmıştır. Ön çerçevesi plastik kısımla kaplıdır. Talebe göre tüm üründe alüminyumdan yapılabilmektedir. Üründe monofaze trifaze veya rozans seçenekler ile üretimi mevcuttur. Ayrıca ürün talebe bağlı olarak 90 aydınlatma portalı ile de kullanılabilmektedir.

İkon Ray Spot Kullanım Alanları

İkon Ray Spot ürününün kullanım alanları oldukça fazladır. Ürün otellerde, kütüphanelerde, villalarda, mağazalarda, showroomlarda, kafelerde, resmi mekanlarda, kültür merkezlerinde, tiyatro salonlarında kullanılmaktadır. Ürünün tercih edilmesindeki en önemli özelliklerinden ise kurulumu oldukça kolay olması, bulunduğu ortama modernlik katması, enerji tasarrufu sağlaması gibi birden fazla neden bulunmaktadır. Bu ürünlerde güç LED kalitesi ışık rengi oldukça önemli konulardır ve ürün kullanılırken veya ürün bir ortamda tercih edilirken bu durumlara dikkat edilmelidir.

 ÜRÜN KODU: TL-RYS-003
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Restaurant, Sergi, Hotel, Müze, Tarihi Eser, Avm, Fabrikalar
GÜÇ: 15W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim, ACİL AYDINLATMA KİTİ
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92, 95
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise, Osram
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V
IP SINIFI: 20
MALZEME SINIFI: Alüminyum Enjeksiyon
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, Antrasit, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


ØD
90120
90120
90120