Oblong Sıva Altı İkili Led Spot

Oblong Sıva Altı İkili Led Spot 2×20-30-40w  Sıva Altı İkili Led Spotlarla artık tavanlarda da estetik şıklığı ön plana çıkarmaya başlamanız son derece kolay olacaktır. Mimari detaylara sahip olan kaliteli ürünlerle güçlü bir ışık yaymaya başlamanız mümkündür. Güç, renk, seçimleriyle de etkileyiciliği daha da çok arttırır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Oblong Sıva Altı İkili Led Spot 2×30- 40W

Oblong Sıva Altı İkili Led Spot 2×30- 40W, kare modüler şekilde üretilmiştir. İkili led aydınlatma sistemi yer alır. Kare özelliğe sahip olan aydınlatma sisteminin hemen her yere kolayca ışık yayılımı mümkündür. İkili ve aynı zamanda da üçlü şekilde opsiyonları bulunabiliyor. Buna göre led spotlarda nasıl bir modelin olmasını istiyor olursanız olun ona göre bir seçimde bulunabilmeniz de mümkün olacaktır. İşlevsel bir özellikte donatılmış olan ürünü artık memnun kalarak en iyi şekilde kullanmaya başlamanız da mümkün hale gelecektir. Mağazacılık sektörü için oldukça gelişmiş bir ürün olarak ön plana çıkar.

Oblong Sıva Altı İkili Led Spot 2×30- 40W Kullanım

Oblong Sıva Altı İkili Led Spot 2×30- 40W şekilde bir kullanım durumu söz konusudur. Mağazacılıkta artık verimli bir ışıklandırma ve bir yandan da estetik şıklığın ortaya koyulmasına yardımcı olur. İstediğiniz yüksek standartlarda bir ışık yayılımı olabilmesi içinde LED spot kullanımlarına başvurabilirsiniz. Mağaza ışıklandırma ihtiyaçlarının en hızlı şekilde karşılanmasına yardımcı olacak bir ürün olarak karşımıza çıkar. Ayrıca ürün için belirtebileceğimiz bir diğer özelliklerinden biri de yüksek renk verimliliğine sahip olması diyebiliriz.

Kare modüler bir yapıda tasarlanmış olan ürünü gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz. Kasa bölümüne göz attığımız zaman ise derinlik anında fark edilmeye de başlanmış oluyor. Derin kısmı ise tavandan kopuk bir görüntü çizmeye neden oluyor.

 ÜRÜN KODU: TL-SA-SP-1040
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Restaurant, Hastane, Avm, Fabrikalar
GÜÇ: 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim, ACİL AYDINLATMA KİTİ
LED MARKASI: Samsung
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise, Osram
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V
IP SINIFI: 20
MALZEME SINIFI: Alüminyum Enjeksiyon, Dış Kasa Saç
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


HWD
350195120330x175