Sıvama Gömme Spot

Sıvama Gömme Spot kullanımları ile artık ayrı bir dekoratif görüntü çizmeye başlamak bile artık oldukça kolay hale gelmeye başlamıştır. Bu tür gömme yanıyla ön plana çıkan spotların birçok yerlerde sorunsuz olarak kullanılabilecek olduğunu bilmelisiniz. Bunlar nelerdir diye inceleme yapıldığı zaman ise müze, hastane, otel, villa, mağaza ve showroom şeklindedir. Boyutlandırmanın gömme spotlarda nasıl olduğuna dair bir inceleme yapıldığı zaman 185 MM şeklinde olduğunu söyleyebiliriz. Renk tipi ise beyaz ve siyah olmak üzere iki şekilde olduğunu belirtmemiz de yarar var.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Sıvama Gömme Spot

Gömme spotlar, özel olarak oluşturulan yerde kullanılır. Sıvama gömme spot modelleri  çok fazla yer kaplamaz ve ayrı bir estetik şıklığın ön plana çıkmasına yardımcı olur. Ev, restoran, ofis gibi hangi yerde uygulanmak isteniyor olursa olsun uygulanabilmektedir. Geniş bir kullanım alanı sunmasından dolayı gömme spotlar çok fazla tercih sebebi olmaya başlamıştır. Bütünleşik bir halde durmaya başlayan gömme spotları sizlerde sorunsuzca kullanmaya başlayabilirsiniz. Dışarıdan gömme slotlara bakıldığı zaman ise tavanla bitişik bir haldedir.

Gömme spotların hemen ön bölümüne göz atıldığı zaman aliminyum sıvama yer alır. Soğutucu kısmına göz atıldığı zaman ise aliminyum enjeksiyondan hazırlanmış olduğunu belirtebiliriz. Ürünle ilgili olarak ön plana çıkabilecek bir başka özelliklerinden biri ise derin ışık kaynağına sahip olmasıdır.

Sıvama Gömme Spotlar

Yaşam alanlarında artık gömme spot kullanımlarının ağırlıklı olarak tercih edilmeye başlanmış olduğunu görüyoruz. Sıvama gömme spot kullanımlarıyla ayrı bir şıklık ve ışığın etkin şekilde kullanımını yapılmaya başlanıyor. Derin ışık kaynağına sahip olmasından dolayı hemen her yere ışığın aynı orantıda dağılmasına da yardımcı olur. Kaliteli reflektör sayesinde artık tavanlarda ayrı bir ışıklandırmanın göz önünde bulunmasını sağlamaya başlamış olacaksınız.

ÜRÜN KODU: TL-GM-SVM-3
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
GARANTI: 2 Yıl


İndirilebilir İçerik Bulunamadı