Stingray Led Panel 30X60 S/A

Led panel kullanımı yapılırken ebatların nasıl olduğu da oldukça önemli diyebileceğimiz noktalardan biridir. Çünkü satın alacağınız led panelin ebatları da uygulanacak olan yere uyumlu şekilde olmalıdır. Stingray Led Panel 30X60 S/A panelin ebatlarının nasıl olduğuna baktığımız zaman ise 30×60 şekilde tasarlanmış olduğunu görmekteyiz. Genelde dekoratif amaçlı şekilde kullanımı yapılmış olsa da isteğe bağlı olarak ticari amaçlar içinde uygulanır. Kare ve aynı zamanda da yuvarlak olmak üzere farklı şekillerde bir çeşitleri bulunuyor.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Stingray Led Panel 30×60 S/A

Esnek ışık yayma konusunda oldukça başarılı olan Stingray led paneli kullanarak tasarruflu bir aydınlatmadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yüksek gelişmiş teknoloji ışığında sunulmuş olan led panel sistemlerinden, Stingray Led Panel 30×60 S/A tasarımıyla dikkat çekiyor. İstediğiniz muhteşem kullanışlılığa sahip olmasından dolayı güvenle kullanımlarını da yapabileceksiniz. Aydınlatma sektörünün son zamanda vazgeçilmezlerinden biri olmayı başarıyor. Işık teknolojisini en iyi şekilde sunacak şekilde ayarlanmıştır.

Stingray Led Panel 30×60 S/A Işık Teknolojisi

Stingray Led Panel 30×60 S/A teknolojisinden de yararlanabilirsiniz. Aydınlatmanın en ekonomik şekilde yapılmasına yardımcı olur. Enerji tasarrufunda beklentilere yanıt verecek şekilde bir özelliklere sahip olduğu görülüyor. %90’na kadar varacak bir enerji tasarrufundan yararlanabilmenize yardımcı olur. Kaliteli bir ışık yayılımını yakalamayı hedefliyorsanız o zaman led paneli mutlaka kullanmaya başlamalısınız. Sıva üstü ve sıva altı olmak üzere farklı özelliklerdeki çeşitlerini seçebilirsiniz. Sıva altı olarak kullanılan led paneller asma tavanlardaki delikler içinde son derece uygun olacaktır.

Sıva üstü led panellerin monte edilecek olan yerin neresi olduğunu sorgulayanlar için ise beton yahut farklı malzemelerin olduğu yerler için uygundur. Işık renkleri ve aynı zamanda da tercih edebileceğiniz farklı ebatlarıyla ön plana çıkar.

ÜRÜN KODU: TL-PN-SA-30
UYGULAMA ALANI: Mağaza, Showroom, Villa, Hotel, Hastane, Müze
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram
GARANTI: 5 Yıl