Square I Sıva Altı Tekli Led Spot

Beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçenekleri bulunur. Buna göre sizlerde renk çeşitlerini bundan sonra sizlerde artık istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Square I Sıva Altı Tekli Led Spot Ön çerçeve bölümü ise saç malzemeden imal edilmiş olmasından dolayı soğutma özelliğini iki kat daha fazla şekilde arttırmaya neden olmaya başlayacaktır. Tekli modül yapısı bulunur ve aynı zamanda da şeklinin nasıl olduğuna bakıldığında kare şeklindedir. Sıva altı tekli LED spot kullanımlarına hemen sizlerde başvurmaya başlayabilirsiniz.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Square I Sıva Altı Tekli Led Spot

Sıva altı tekli şekilde hazırlanmış olan led spot kullanımına başvurabilirsiniz. Led spotların bakıldığı zaman hem tekli hem de çiftli olanları bulunuyor. Ürünün hemen ön çerçevesinin nasıl olduğu incelendiği zaman saç malzemeden hazırlanmış olduğunu belirtebiliriz. Soğutucu kısmına bakıldığında ise aliminyum kullanılmıştır. Aliminyum enjeksiyon özelliğine sahip olmasından dolayı hızlı soğutma kapasitesine de sahip olduğunun altını çizebiliriz. Square I Sıva Altı Tekli Led Spot hangi ral kodunda boyanmak isteniyor olursa olsun gönül rahatlığıyla boyanabilmektedir. Renk genişliği çok fazla olduğundan dolayı istediğinizi seçebilirsiniz. İster kare isterseniz de çerçeveli şekilde olanlarını gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz mümkündür.

Square I Sıva Altı Tekli Led Spotlar

Yüksek kaliteye sahip olması da spotların uzun ömürlü bir kullanım sunmasına neden olur. Buna göre artık sizlerde istediğiniz yüksek güvenli ve uzun ömürlü led spotların kullanımlarından yararlanmaya başlamış olursunuz. Yüksek kaliteli reflektör sayesinde ise artık sıva altlarında da kaliteli bir kullanım durumu yapılmaya başlanmış olunur. Lens ve Samsung led,Tridonic led kullanımları için ideal bir üründür. Citizen LED kullanımı ile artık etkin bir ışıklandırma yapmaya başlayabilirsiniz. İkili LED armatür şeklinde de ürünlerin kullanımı yapılabilmektedir.ÜRÜN KODU: TL-GM-SP-10
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Restaurant, Hastane
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


WHKESİM ØD
195195175120