Stingray Led Panel 60×120

Led panellerin özelliklerine göre fiyatlarında bazı değişiklik olabiliyor. Ebatları, modelleri fiyatların belirlenmesinde önemli bir faktör olabiliyor. Fiyat açısından bakıldığı zaman ise çok fazla artık maliyet altına girmezsiniz. Tam aksine en hesaplı bir şekilde led panellerin kullanılmaya başlanmasını sağlamış olursunuz. Yerli bir üretim olduğundan dolayı Stingray Led Panel 60×120 ölçülerine sahip olan ürünü güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Monte edebilmenizi sağlayacak olan yüzeye yapıştırılacak bir aparat kısmı da yer almaktadır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Stingray Led Panel 60×120

Led panel alacak olanlar ebatlarının daha geniş olmasını istiyorsa o zaman 60×120 şekilde tasarlanmış olanlarını kullanabilir. Daha geniş ebatlarda olduğundan dolayı Stingray Led Panel 60×120 ile ışığın daha iyi şekilde yayılmasını sağlamaya başlarsınız. Kurum ve benzeri pek çok yerde led panel kullanımının yapılmasını sağlayabilirsiniz. 60×120 özelliklerde hazırlanmış olan led panelleri güvenle kullanabileceksiniz. Gerçek bir kullanıcı deneyimini sunmayı başaracak olan led panel sistemleriyle artık daha tasarruflu bir ışık kullanımı yapılır.

Stingray Led Panel 60×120 Tasarımları

Çağımızda artık led panel kullanımı yaygınlaşmış ve önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Öyle ki kafamızı nereye çevirmiş olursak olalım tasarruflu özelliğe sahip olan led panellerin de kullanımı yapılıyor. İşlevselliği ile memnun etmeyi başaracak led panellerin güvenilir bir şekilde kullanımı yapılmaya başlanıyor. 2 yıl garantili bir şekilde hazırlanmış olan led panelleri bundan sonra kullanıcılarda %100 memnuniyetle kullanmaya başlamış olacak. Güçlü bir ışık aktarımı yapmaya yardımcı olacak led panelleri kullanmaya başlayın. Işık sistemlerini en dekoratif şekilde yaymaya yardımcı olur. Makul rakamlar ile artık led panel kullanımı yaparak, ışığın en güçlü ve tasarruflu şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Pratik ve kolay kullanıma sahip olan led panelleri 60×120 ebatlarında temin edebilirsiniz.ÜRÜN KODU: TL-PN-SA-61
UYGULAMA ALANI: Mağaza, Showroom, Villa, Hotel, Hastane, Müze
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 5 Yıl