Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot

Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot fiyatları ne kadar olduğu da ihtiyaç sahipleri açısından son derece önemli diyebileceğimiz hususlardan biridir. Soğutucu aliminyum enjeksiyon şekilde tasarlanmış olmasından dolayı dayanıklık seviyesinin iki kat daha fazla şekilde çıkmasını sağlamasına neden olmaya başlamıştır. Bu özelliği haliyle kullanımı yapılacak olan LEDlerin de ömrünün daha da arttırılmasına yardımcı oluyor. Led ömrünün daha da uzun ömürlü bir şekilde yapılmasını sağlamaya başlamış olacaksınız.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot

Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot son dönemde kullanılan bir başka aydınlatma ürünlerinden biri olarak biliniyor. Özellikle bu ürünün yüksek tavanlarda daha çok uygulanarak kullanılmış olduğu fark edilir. Sıva altı led armatürler, aliminyum kasadan üretilmiştir. Ayrıca kasa oynar başlı şekildedir. Böylelikle hangi bölgeye isterseniz pratik şekilde yönlendirmeler yapabilmeniz mümkündür. Yüksek tavanlara sahip olan yerlerde de aydınlatma işleminin en verimli yoldan yapılmasını sağlar. İstenilen yerin aydınlatılmasında son derece ideal bir ürün olarak karşımıza çıkar. Açılı reflektör sayesinde daha iyi şekilde aydınlatma etkisi yaratmaya yardımcı olur. Zeminin de aynı şekilde aydınlatma işlemi yapılmasını sağlar.

Cheetah IV Derin Reflektör Led Spot Kullanım

Led spot kullanımı, gündelik hayatımızda daha sık şekilde yaygınlaşmaya başlar hale gelmiştir. Çerçevesi toz boyalı şekilde özel olarak hazırlanmış olan reflektör led spotları güvenle kullanabilirsiniz. İstenilen hemen her yere artık ışık yayılımı oldukça kuvvetli bir şekilde yapılır. Işık kaynağının ise yaşam alanlarına en iyi şekilde yansıması sağlanmış olur. İç ve aynı zamanda da dış kısmı farklı renk yelpazesine sahip şekilde ayarlanmıştır. İçerisinde istediğiniz ışıklandırma sistemini de kullanabilirsiniz. %99 saf aliminyumdan özel olarak üretimi yapılmış olduğunu belirtebiliriz.ÜRÜN KODU: TL1-02-07-1
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Restaurant, Fabrikalar
GÜÇ: 10W, 15W, 20W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


WHDØ
85857075
1001009090
140140100125
175175125160