Tiny Ray Spot

Genel olarak karşımıza 4 tip Tiny Ray Spot çıkmaktadır. Bunlardan ikisi monofaze tiny ray spot modelidir ve güç durumları 10 volt veya 15 volt arasında değişiklik göstermektedir. Renk sıcaklığı ise 2700 ile 6500 aralığında siyah beyaz veya istenilen renkte üretilebilmektedir.  İkincisi grup ise trifaze ray spot modelidir. Bunlar da kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır. 10 voltluk ve 15 voltluk olanları bulunurken renk sıcaklıkları ise 2700 ile 6500 arasında değişiklik göstermektedir. Siyah-beyaz veya istenilen renkte üretilmektedir.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Kategoriler:

Tiny Ray Spot

Tiny Ray Spot, ray spot sektöründe vazgeçilmez olan ürünlerden biridir. Özel bir seri olarak tasarlanmıştır. Hem çeşitlilik bakımından hem de kullanım bakımından birçok detaya sahip ve kolaylık sunmaktadır. İçerisinde barındırdığı yüksek çözünürlük özelliği ile değişik ve farklı açılardan güç özelliği sunmaktadır. Bütün mekanlara kolayca uyum sağlamaktadır. Bu üründe hem miktara bağlı olarak hem de isteğe bağlı olarak özel renk, lens veya güç değişkenliği kullanılabilmektedir. Spotun gövdesi alüminyum bir enjeksiyon ile yapılmıştır. Raylı bir sisteme sahiptir. Kurulumu oldukça basittir. Ayrıca ürünün enerji tasarrufu sağladığı da bilinmektedir.

Tiny Ray Spot Kullanım Alanları

Bu ürünün kullanım alanları oldukça çeşitli alanlardır. Oteller, kafeler, kütüphaneler, villalar mağazalar, showroomlar gibi farklı alanlarda kullanılmaktadır. Tiny Ray Spot ürününün büyük ve geniş alanlarda kullanılması ve tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri ise enerji verimliliğini ciddi oranda sağlamış olmasıdır.  Ciddi bir tasarruf sağlayarak yapmış olduğunuz yatırımı kısa süre içerisinde size geri sunmaktadır. En çok tercih edilme sebebi estetik olması ve tasarrufu yüksek olmasıdır. Evinizde iş yerinizde modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu serileri kullanabilirsiniz. Kütüphanelerin showroomların, evlerin olmazsa olmaz ürünlerden biri haline gelmiş durumdadır. Ürünü kullandığınız ortama modernlik kazandırmaktadır.ÜRÜN KODU: TL-RAY-MF-1
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Restaurant, Sergi
GÜÇ: 10W, 15W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim, ACİL AYDINLATMA KİTİ
LED MARKASI: Osram
LÜMEN: 120 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 2 Yıl