Bee Ray Spot

Bee Ray Spot ürününün üç farklı tipi bulunmaktadır. Bunların güçleri ise 20 w, 30 w ve 36 w’ dur. Ürünün siyah-beyaz kasa rengi mevcuttur. Üründe acil aydınlatma kiti opsiyonel olarak kullanılmaktadır. Özellikle stand, raf, reyon, vitrin gibi belli başlı bölgelerde dikkat çekmek amacıyla duvara ya da tavana monte edilerek kullanılır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Kategoriler:

Bee Ray Spot

Bee ray spot özellikle mağazacılık sektöründe vazgeçilmez ürünlerden biri haline geldi. Ray spot serisi olarak tasarlanmış bir üründür. Ürünün tasarım ve çeşitlilik bakımından birçok seçenek sunması ürüne olan ilgiyi de artırmaktadır.  Ayrıca ürünün yüksek renksel geriverim indeksi özelliğindeki çok değişken yapısı ve güç özellikleri, bulunduğu mekana kolayca uyum sağlamaktadır ve mekanla bütünleşmektedir. Bu üründe isteğinize ve miktara bağlı olarak özel renk, lens veya güç değişikliği kullanmanız da oldukça mümkündür. Ürünün ön çerçevesinde bulunan soğutucu kısmı vakumlu ve dökme alüminyumdan yapılmıştır. Ürünün siyah, gri, beyaz renkleri mevcuttur. 360 derece dönebilme yeteneğine hakimidir. Ayrıca ürünün hem tek taraflı hem de 3 taraflı opsiyonu da bulunmaktadır. Ürün yüksek kalitede, değişik açılarda ışık ve kesici başlıklara sahiptir. Gerçek renk özelliğine sahip LED’ler kullanılmaktadır.

Bee Ray Spot Kullanım Alanları

Ürünün kullanım alanları oteller, hastaneler,  mağazacılık sektörü, villalar, showroomlar,  müzeler gibi birçok alanda tercih edilebilmektedir. Ayrıca Bee ray spor kullanıldığı ortama modernlik sağladığı ve enerji tasarrufu sunduğu da biliniyor. Günümüzde aydınlatma elemanı olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi de geniş alanlarda tek başına bir aydınlatma elemanı olarak kullanılmaması gerektiğidir. Bu ürünün en büyük özelliği bir bölgeye aydınlatma yaraması ve bölgeyi odak noktası haline getirmesidir. Özellikle sergilerde, vitrinlerde kullanılması tavsiye edilmektedir.ÜRÜN KODU: TL1-00-02-3
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Restaurant, Sergi
GÜÇ: 10W, 20W, 30W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl