Bat I Sıva Üstü Silindir Spot

Bat I Sıva Üstü Silindir Spot aydınlatmalara internet üzerinden kolayca ulaşılarak sipariş edilebiliyor. Sıva üstü artık silindir spotlarla aradığınız kaliteli bir ışık kullanımının da açığa çıkmaya başlamasını sağlamış olursunuz. O halde hemen hızlı şekilde sipariş vermeye başlayarak istediğiniz spot aydınlatma işlemlerinin yapılmasını sağlayın. Spot  aydınlatmanın silindir şekilde tasarımının yapılmış olması ayrı bir görünüm ortaya koyar.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Bat I Sıva Üstü Silindir Spot

Sıva üstü silindir spotların sabit bir yapısı bulunur. Böylelikle tavana sorunsuz şekilde montaj işlemleri yapılarak kullanımı yapılmış olur. Bat I Sıva Üstü Silindir Spot kullandığınız zaman ise enerjinin daha tasarruflu şekilde kullanılmasını sağlamaya başlamış olacaksınız. Yüzeyde montaj aparatı ve aynı zamanda da ana gövde olmak üzere iki parçası bulunur. Yüksek kaliteli bir özelliğe sahip olmasından dolayı güvenle kullanımını yapabilirsiniz. 2700-3000-4000-5000-6500 renk sıcaklığına sahiptir. 100 MM boyuta sahip olan ürünün aynı zamanda da 150 MM yüksekliğe sahip olduğunu belirtebiliriz. Siyah, beyaz ve aynı zamanda özel ral şeklindedir.

Bat I Sıva Üstü Silindir Spot Aydınlatmalar

Ofis, mağaza, ev ve hastane gibi sayabileceğimiz pek çok yerlerinde aydınlatma görevini en iyi şekilde üstlenir. Spot aydınlatmaları kullanarak artık mekanlarda görmek istediğiniz dikkat çekici bir ışıklandırmadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sıva üstü bir ürün olan silindir spot ürünlerinde ampul değişimi de bakıldığı zaman son derece kolay şekilde yapılabiliyor. Aliminyum kasa şekilde bir üretimi yapılmıştır. Yaşam alanlarına özel olarak ayrı bir dekorasyon güzelliğinin yansımasını sağlamaya yardımcı olur. Bat I sıva üstü silindir spot aydınlatmalarıyla sağlam bir ışıklandırmadan yararlanırsınız.

Mekanlarda artık bu tarz aydınlatmaların kullanımı yapılırken dekoratif açıdan da hoş görünüm sağlaması önem arz eden konulardan biridir. Tüm bunları artık aydınlatma seçimlerinde ön planda tutarak gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.ÜRÜN KODU: TL-03-02-15
UYGULAMA ALANI: Mağaza, Showroom, Villa, Hotel, Hastane, Müze
GÜÇ: 10W, 15W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


ØD
100150