Bat Sıva Üstü Sarkıt Led Spot

Bat Sıva Üstü Sarkıt Led Spot, müşteri memnuniyeti sağlayan aydınlatma sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkar. Ekonomik fiyatlar aracılığıyla sarkıt led spotları kullanarak aydınlatma çözümlerinin en verimli şekilde sağlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Bat Sıva Üstü Sarkıt Led Spot

Sıva üstü led spotların sarkıt şekilde olanları da kullanılabiliyor. Bat sıva üstü sarkıt led spot ile artık ışığın kontrollü bir şekilde yayılımı mümkündür. Sabit bir yapıda tasarlanmış olan sakıt led spotları kullanarak etkili bir ışık kullanımlarının ortaya çıkmasını da sağlamaya başlamış olacaksınız. Sarkıt bir görünüm halinde olması da ışığın daha farklı açılarda yayılım yapabilmesini sağlamaya başlayacaktır. Bat Sıva Üstü Sarkıt Led Spotun bakıldığında hem gövde hem de sabit yüzeye yapıştırılacak şekilde kullanılacak bir metal aparat kısmı yer alır.

Yüksek kalite özelliğine sahip olan reflöktöre sahip şekilde üretimi yapılmıştır. Birçok farklı alanlarda ürünün geniş bir kullanım alanı vardır. Buna göre istediğiniz her yerde gönül rahatlığı ile sarkıt led spot uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Bat Sıva Üstü Sarkıt Led Spot Kullanım Alanı

Sarkıt led spot kullanım alanları, kullanıcılar tarafından sorulan sorulardan biri haline gelebiliyor. Villa, hastane, müze, otel, showroom gibi dilediğiniz hemen her yerde ürünlerin de kullanımlarını yapabilirsiniz. Sabit bir yapıda tasarlanacak şekilde hazırlanmış olan led spotların sarkıt olanlarını kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir bir yapısı olduğundan dolayı uygulanan yerde kolayca kullanımı yapılmaya başlamış olacaktır. Modern bir görünüm yaratma konusunda etkili bir çözüm sunmayı başaracak olan Bat sıva üstü sarkıt led spot ürünlerinin siparişlerini vererek kullanımını gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Işıklandırmanın en verimli haliyle ortamlarınıza aktarılmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Çokça tercih sebebi olmaya başlayan sarkıt led spotlarla artık aydınlatma ihtiyaçlarının daha iyi şekilde karşılanmasını sağlamaya başlamış olursunuz.ÜRÜN KODU: TL1-03-01-3
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Restaurant, Hastane
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


ØD
125160
125180
125190