Creetah III İkili Downlight

Gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken ürünün birçok yerde kullanım kolaylığı sunmuş olduğunun altını çizmeye başlayabiliriz. Creetah III İkili Downlight nereler için uygundur diye inceleme yapıldığında ise kafe, restoran, lobi olduğunu söyleyebiliriz. Bu gibi belirtmiş olduğumuz mekanlarda ise ayrı bir şıklık durumunun ortaya çıkmasına yardımcı olur. Boyutlandırmanın ise nasıl olduğuna göz atıldığı zaman ise 95×195 MM şeklinde olduğunu belirtebiliriz.

Özel ral kodunda bir renk seçeneği bulunur. İsteğe göre ise beyaz ve siyah renk alternatifleri de sunacaktır. İki yıl garantili şekilde kullanıcılar için özel bir şekilde sunulmaya başlamış olan ürünü satın alabilirsiniz.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Creetah III İkili Downlight

Creetah III İkili Downlight, ikili elips kafaya sahiptir. Oynar başlı alüminyumdan özel olarak hazırlanmıştır. Enjeksiyon gövde kısmı yer alır. Çerçeve kısmına göz attığınız zaman ise ürünün toz boyalı şekilde hazırlanmış olduğunu fark edebilirsiniz. Ral kataloğunda da istediğiniz herhangi bir renge boyanma durumu söz konusu olabilir. Montaj delik kısmına bakıldığı zaman ise yuvarlak şekilde olması, elektrikçiler tarafından daha kolay kullanım sağlamasına neden olur. Yapı gereği oldukça kolay diyebileceğimiz bir montaj özelliğine sahiptir.

Creetah III İkili Downlight İle Dekorasyon

Dekorasyon, yaşam alanları açısından ayrı bir önem arz eden konulardan biridir. Doğal olarak dekorasyonu kolayca ortaya çıkarabilmenize yardımcı olacak bu tür özel ürünlere de ihtiyaç çok fazla olmaya başlayacaktır. Özellikle mimarların dekoratif işlerinin en etkili şekilde yapılması konusunda kolaylık sağlamayı başaracak bir üründür. İsteğe bağlı olarak ürünün IP44 yapılabilme gibi bir durumu söz konusu olacaktır. Özel tasarım cam özelliği de bulunur. Böylelikle dekoratif bir görüntü çizebilmek adına üstün düzeyde bir çözümler sunulmaya başlanır.ÜRÜN KODU: TL1-02-05-1
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Hastane
GÜÇ: 2 x 10W, 2 x 15W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum Enjeksiyon
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


WHD
21011290