Stingray Led Panel 60×120

Son yılların trend aydınlatmalarından biri olarak ön plana çıkan led panel uygulamasını güvenle kullanabilirsiniz. Led panel modellerin de farklı şekilde kullanabileceğiniz üretimlerinin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre sizlerde hangi özelliklerde bir led panel istiyorsanız da güvenle kullanımını yapabilmeniz mümkün olacak. Tavan kısmına sabitleyeceğiniz Stingray Led Panel 60×120 panelinizle mekandaki aydınlatma işlerinin sağlanması mümkün hale dönüşmeye başlamış olacak.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Stingray Led Panel 60×120

Stingray led panel, tavana uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Stingray led panel 60×120 ölçülerinde tasarlanmıştır. Tavana daha geniş ölçülere sahip bir led panel isteyenlerin bu yola başvurması gerekir. Yumuşak ışık yayma dokusuyla artık güvenli bir şekilde kullanımın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün ana malzemesi göz atıldığı zaman 0.50 mm ve DKP saç malzemeden imal edilmiştir. Siyah, gri ve aynı zamanda da beyaz olmak üzere üç farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkar. Özel boyalı olarak hazırlanmış şase opsiyonu da mevcuttur.

Esnek bir aydınlatma çözümün mekanlarında hissedilmesini isteyenler artık led panel uygulamalarının yoluna başvuruyor. Bu sayede led panel uygulamaları sayesinde istedikleri etkili bir ışıklandırmanın da ortamda oluşmasını sağlamış oluyor. Sokak, bahçe, ofis, ev gibi aklınıza gelebilecek hemen her yerde uygulama yapılıyor.

Stingray Led Panel 60×120 Kullanım Yerleri

Hastane, otel, müze, mağaza, showroom gibi yerlerde artık led panel armatör kullanımlarının yaygın şekilde kullanılmaya başlandığını fark etmekteyiz. Led panellerin de imal ediliş özellikleri doğal olarak birbirinden farklı şekildedir. Ölçülerinin tam olarak nasıl olmasını istiyorsanız kolayca bulabilirsiniz. İster 60×60 olarak üretilen isterseniz de Stingray Led Panel 60×120 şekilde olanlarını kullanabilirsiniz. 10W – 20W -30W-40W güç özelliğine sahiptir. Işık yayma işlemlerinin ise en verimli şekilde yapılmasını sağlar.ÜRÜN KODU: TL-PN-SA-61
UYGULAMA ALANI: Mağaza, Showroom, Villa, Hotel, Hastane, Müze
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 5 Yıl