Sıva Üstü Spot Üçlü 220V

Sıva Üstü Spot Üçlü 220V spotların birçok farklı çeşitleri bulunuyor. Buna göre Sıva Üstü Spot Üçlü 220V kullanımıyla mekanlarda ayrı bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat aralıklarıyla sahip olmaya başlayacağınız sıva üstü spotlarla iç mekanlarda farklı tip bir aydınlatmanın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Aydınlatma konusunda beklentileri en güzel şekilde karşılayacak türden olan sıva üstü spotları güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Son derece kullanışlı diyebileceğimiz bir özelliğe sahip olmasından dolayı artık mekanlarda sorunsuzca kullanılır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Sıva Üstü Spot Üçlü 220V

220 V çalışma performansına sahip olan sıva üstü üçlü aydınlatma sistemlerini tercih edebilirsiniz. Sıva Üstü Spot Üçlü 220V olarak ayarlanmış olan ürünün daha tasarruflu bir şekilde ışık kullanımı yapacağını söyleyebiliriz. Sıva üstü spotlar üçlü şekilde tasarlanmıştır. 220 V şekildedir ve enerji harciyatı düşüktür. Maliyet bakımından düşük olmasından dolayı artık bu tür aydınlatmalara da ihtiyacın daha da fazla şekilde artmaya başlamasına neden olur. Ofisten mağazalara kadar pek çok yerde artık sıva üstü spotların kullanımını yapabilirsiniz.

Aliminyum malzeme içerisine geçirilmiş halde olan sıva üstü spotların üçlü olanlarıyla mekanlarda ışığı daha keskin şekilde yayabilmeniz de mümkündür.

Sıva Üstü Spot Üçlü 220V Özellikleri

Sıva üstü spotlar, dışarıdan bakıldığı zaman son derece hoş bir görünüm sağlıyor. Genelde bu aydınlatmaların iç mekanlarda kullanıldığını söyleyebiliriz. Sıva üstü spot üçlü 220V kullanımı yaparak iç mekanlardaki etkileyici bir aydınlatmanın ortaya çıkmasını sağlamaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda da pratik bir şekilde montajlanan yapısı sayesinde istenilen her bir yere kolayca monte edilir.

Tavanlar için özel olarak üretilmiş olan sıva üstü spot üçlü aydınlatma sistemlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.ÜRÜN KODU: TL-SU-KR-30
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Hastane
GÜÇ: 3 x 10W, 3 x 15W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum Enjeksiyon
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl