Upper Sıva Üstü Spot

Upper Sıva Üstü Spotlarla ilgili olarak belirtmemiz gerekecek bir diğer detaylardan biri ise Samsung led, citizen led  tridonic driver olarak kullanılır. Eğer ki sizlerde artık iç mekanlarda bu tarz bir aydınlatma sistemlerine ihtiyaç duyuyorsanız o zaman Upper Sıva Üstü Spotların da kullanımını yapmaya başlamalısınız. En etkili ve aynı zamanda verimli bir ışık yayılım sağlamayı başaracaktır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Upper Sıva Üstü Spot

Sıva üstü led armatürler, ana gövde kısımları alüminyumdan özel olarak hazırlanmıştır. İstenilen ral kodunda üretimi yapılabiliyor. Silindir ya da kare olmak üzere farklı pek çok formlarda üretimleri de yapılabiliyor. Kare formda tek modül şekilde tasarlanmıştır. Sabit yapıda tasarlanmış olan sıva üstü spot aydınlatma sistemlerini yüksek memnuniyetlik bir şekilde kullanmaya başlamanız da mümkün olacak. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek bir potansiyele sahiptir. Spot aydınlatma işlemlerinin en iyi şekilde yapılmasını sağlar. Upper Sıva Üstü Spot modellerinde istediğinizi seçerek kullanabilirsiniz.

Upper Sıva Üstü Spot Aydınlatma

Upper Sıva Üstü Spot renk sıcaklığı 2700-3000-4000-5000-6500 şekildedir. 80×80 boyutlarında tasarlanmıştır. Upper Sıva Üstü Spot yüksekliği ise 100 MM şeklindedir. Beyaz ve aynı zamanda da siyah olmak üzere iki farklı renk seçenekleri bulunur. Upper Sıva Üstü Spot aydınlatmalarının beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk alternatifleri bulunuyor. Alışveriş Merkezleri, Müze, hastane, villa ve aynı zamanda da mağaza gibi ihtiyaca dönüşecek hemen her yerde bu tür aydınlatmalar kullanılmaya başlanıyor.

Upper Sıva Üstü Spot kullanımlarıyla artık ortamların ışıklandırma ve estetik güzelliği de yerine getirilmeye başlanmış oluyor. Üstelik işin en güzel yanlarından biri ise sadece bunlarla sınırlı kalınmıyor. Ayrıca ışık kullanımı yapılırken, beklentilerinizi en güzel şekilde karşılayacak tasarrufu aydınlatmalardan yararlanılır.ÜRÜN KODU: TL-SU-KR-01
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Hotel
GÜÇ: 2 x 10W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 2 Yıl