Circle I Sıva Altı Led Spot

Sıva altı led spotların kasa bölümü aliminyum malzemesinden yapılmıştır. Circle I Sıva Altı Led Spot aynı zamanda yüksek kalite reflektör lens özelliğine sahip şekilde ayarlanmıştır. Pratik bir kullanıma sahip olmasından dolayı artık tavanlardaki aydınlatma sistemleri için istenen katkıyı fazlasıyla sunmayı da başaracak şekildedir. Yuvarlak olmasının yanı sıra isteğe göre kare modele sahip olanların da kullanımı yapılması mümkündür. Müzelerden otellere, hastanelerden mağazalara kadar her alanda artık sıva altı led spot kullanımlarına başvurulmaya başlanır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Circle I Sıva Altı Led Spot

Tavan aydınlatması denilince son dönemde kullanılan bir diğer çeşitlerinden biri olarak ise Circle I Sıva Altı Led Spot olduğunun altını çizebiliriz. Bu tür aydınlatma sistemleri, tavanlar için ideal çözümler sunar. Bu sebepten dolayıdır ki artık tavan aydınlatmalarında bu ürünlerin etkin bir şekilde kullanıldığını söyleyebiliriz. Circle I Sıva Altı Led Spot ile artık aydınlatmaların en verimli şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bunların yanı sıra tavan uygulaması yapıldıktan sonra dışarıdan bir bakış yapıldığında ortaya memnun kalacağınız hoş bir görüntünün de çıkmaya başlaması mümkün olacak.

Circle I Sıva Altı Led Spot Neden Tercih Edilir?

Sıva altı led spotları kullanmaya kalkacağınızda kafanız da bazı sorular olabiliyor. Neden böyle bir spot tercih etmeliyim şeklinde sorularınız varsa cevabı da basittir. Sıva altı led spotları kullanmanızın en önemli sebeplerinden biri ise enerji tasarrufunun sağlanması diyebiliriz. Son derece düşük şekilde bir enerji harcaması vardır. Modern dünyada aydınlatmanın ne kadar çok önemli olduğu şu dönemde sıva altı led spotlarında kullanımı yaygınlaşmaya başlıyor. Bina iç aydınlatmasında da artık sıva altı led sporlar çok fazla kullanılıyor.ÜRÜN KODU: TL-GM-SP-30
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Restaurant, Hastane
GÜÇ: 10W, 20W, 30W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Tridonic, Osram, Citizen
LÜMEN: 135 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 3 Yıl


DDIŞ ØK. Ø
1101951753