Kare Lineer Aydınlatma

Kare Lineer Aydınlatma, ürün sarkıt veya sıvı üstü üretilen üründür. 1 veya 3 saat acil aydınlatma opsiyonel olarak bulunmaktadır. 1w ila 10w arasında güç özelliği mevcuttur. İstenilen ölçülerde farklı şekil ve kombinasyonlarda da üretilebilmektedir. Yüksek ışık geçirgenliği mevcuttur. Alüminyum kasadan üretilmiştir. Bu ürün ofiste, mağazada, okulda, hastanede, iş yerlerinde farklı birçok alanda aydınlatma amacıyla kullanılabilmektedir. Özellikle ürün talep edilen boyutta, renkte üretiliyor olması ürünü tercih edilebilir bir ürün haline getirmiş durumdadır. Ürünün sarkıt sıva altı veya sıvı üstü gibi seçenekleri de mevcuttur. Bunu talebinize göre seçebiliyorsunuz. Birbirinden farklı birçok seçeneğe sahipken genellikle simetrik ve asimetrik şekiller kullanılmaktadır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Kategoriler:

Kare Lineer Aydınlatma

Kare Lineer Aydınlatma, bu sistem aydınlatma ve ışık sektöründe istenilen şekillerde, istenilen boyutlarda üretilebilmektedir. Bu üründe ışık kesintisi yaşamadan bir aydınlatma sağlanır.  Genellikle aydınlatma amacından daha çok dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Işığı homojen olarak dağıtır. Ürün kare şekilde istediğiniz boyutta kesip üretilir. Ürünün bu şekilde kullanılması kalitesinde veya işleminde bir problem oluşturmaz aksine ortamda daha sağlıklı ve daha aydınlık bir yapı oluşturur. Lineer aydınlatma ürünleri genel anlamda tasarruf sağlarlar ve uzun ömür aydınlatmalardır. Ayrıca bu ürünün temizliği oldukça kolaydır.

Kare lineer Aydınlatma İçin Bakılması Gereken Teknik Özellikler

Öncelikle Kare Lineer Aydınlatma güç, renk sıcaklığı, Dim seçenekleri LED markası,  kasa rengi, malzeme sınıfı, çalışma voltajı, garantisi gibi teknik incelemeler yapılmalıdır. Lineer uygulamasının genel olarak iki türü bulunmaktadır. Bunlardan ilki 30w,  50w gücündedir. Renk sıcaklığı ise 2700 ile 6500 arasında değişirken, boyutları talebinize göre üretilebilmektedir. Ayrıca kasa rengi genel olarak siyah veya beyaz olurken özel renk ile de üretilebiliyor.

ÜRÜN KODU: TL-KR-LN-10
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
GARANTI: 2 Yıl