Dekoratif Papatya Lineer Modeli

Dekoratif Papatya Lineer Modeli sarkıt sıva üstü acil aydınlatma kiti kumandalı ve Dim edilebilme özelliği mevcuttur. Ürünün boyutu 8 x 35 milimetredir. Ürünün koruma IP 20’ dir. İstenilen ölçülerde ve farklı renklerde kombinasyon yapılabilmektedir. Ürün alüminyum gövde de elektrostatik toz boya, Samsung markasıyla veya farklı markalarla da üretilebilmektedir.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Kategoriler:

Dekoratif Papatya Lineer İçten Aydınlatma

Dekoratif Papatya Lineer Modeli ürün oldukça kullanışlıdır. Hem geniş alanda kurulum imkanları mevcuttur ve belirlenen alanda en iyi aydınlatmayı sağlar. Özellikle bu sistem aydınlatmada kalite oldukça önemli bir unsurdur. Ürün kullanıcının beklentisini oldukça karşılar özelliklere sahiptir. Özellikle tercih edilen bir kalitedeki malzemelerden üretiliyor olması kullanıcı da oldukça ilgi oluşturmaktadır. Birçok mekanda en fazla tercih edilen aydınlatma sistemlerindendir. Işığı en güçlü şekilde sunar. Özellikle boyut, güç, renk, şekil seçenekleri ile şık bir görünüm sunar. Kullanım alanları ise kütüphane, spor salonu, hastaneler, oteller, AVM’ler, ofis, mağaza, villa, fabrikalar, otomotiv firmaları gibi birçok farklı alanda da kullanılabilmektedir. Üründen yüksek verim alınır. Yüksek verim sunduğu için de oldukça avantajlıdır.

Dekoratif Papatya Lineer Modeli Teknik Özellikleri

Ürünün adı, Dekoratif Papatya Lineer Modeli ürünün kullanım alanı villa, AVM, tarihi eser, Showroom, mağaza, ofis vb alanlardır. Ürünün güç seviyesi üründe istenilen ölçüye göre hesaplanmaktadır. Ürünün renk sıcaklığı karşımıza 2700, 3000, 4000, 5000, 6000, 6500 şeklinde çıkmaktadır. Ürünün tüm seçenekleri mevcuttur. Led markası Samsung ya da osramdır. CPI’ 80 ila 92 arasındadır. Malzeme sınıfı alüminyum folyodur. IP sınıfı ise 20 ile 54 arasındadır. Ürünün kasa rengi istenilen ral kodundaki renkler üretilebiliyorken genel olarak beyaz, siyah, antrasit şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca ürünün 2 yıl garanti seçeneği de mevcuttur.ÜRÜN KODU: TL-SRKT-10
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Tarihi Eser, Avm
GÜÇ: Ölçüsüne Göre Hesaplanmaktadır.
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Osram
LÜMEN: 120 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 2 Yıl