Sıva Üstü Sarkıt Dekoratif Trigon Lineer Armatür

Led aydınlatma için  birçok tercih sebebi bulunurken, led aydınlatma için seçenekler de mevcuttur. Bunlardan birisi de Sıva Üstü Sarkıt Dekoratif Trigon Lineer Armatür, tercih edilme sebebi ise ortamda doğal ışık oluşturur. Bu doğal ışık sebebiyle ortamdaki kişilerin gözleri yorulmaz ürün enerji tasarrufu sağlar. Bu ürünün en önemli özellikleri arasındadır. Ürün çevre dostudur ve doğaya zarar vermez.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Kategoriler:

Sıva Üstü Sarkıt Dekoratif Trigon Lineer Armatür

Sıva Üstü Sarkıt Dekoratif Trigon Lineer Armatür, bu sektörde aydınlatmada son teknoloji olarak kullanılmaktadır. Ayrıca birçok kullanım kolaylığı sunarken geleneksel ürünlere nazaran birçok avantajı ve önemli aydınlatma sistemi de bulunmaktadır. Bu ürünü teknik olarak inceleyecek olursak ürünün adı sıva üstü sarkıt dekoratif trigon armatür. Ürünün 4 farklı güç seçeneği bulunmaktadır. 10w, 20w, 30w, 40w şeklinde karşımıza çıkarken, renk sıcaklığı ise 2700, 3000, 4000, 5000, 6000, 6500 K olarak karşımıza çıkıyor. Ürünün çalışma W, IP sınıfı, malzeme sınıfı, kasa rengi ve garantisi teknik özellik kapsamına girmektedir. Ürün alüminyum gövde de toz boya ve Samsung marka LED, maenwell tridonic yada eaglerise driver seçeneği ile üretilmektedir.

Lineer Aydınlatma Nedir?

Aydınlatma sektöründe yeni kullanılan bir türdür. Değişik şekillerde istenilen boyutlarda yapılabilmektedir. Ayrıca ürünün en önemli özelliği ışık kesintisi yaşatmamasıdır. Sıva Üstü Sarkıt Dekoratif Trigon Lineer Armatür, ürün daha çok dekoratif amaçla kullanılmaktadır. Ürünü isterseniz sarkıt, isterseniz sıva altı ya da sıvı üstü gibi seçeneklerle de oluşturabilirsiniz. Ancak üründe sıvı üstü döşemesi yaparak mekanlarda daha farklısın dekoratif görünüşe sebep olabilirsiniz.  Lineer aydınlatmalar hem şekilleri hem de kullanılan ortama göre değişik güç seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün genellikle ofis, mağaza, okul, hastane, kütüphane, evler, kafeler gibi ortamlarda kullanılmaktadır.

ÜRÜN KODU: TL-TRG-1001
GÜÇ: 10W, 20W, 30W, 40W
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
GARANTI: 3 Yıl