Sarkıt Circle Lineer Armatür

Ürün alüminyum parçalardan oluşturulmakta ve elektro statik toz boya ile boyanmaktadır. İstenilen ebatta imalat yapılabilmektedir. Ürünün opsiyonu ise sarkıt sıvı üstündeki aydınlatma kiti kumandalı ve DİM edilebilme mevcuttur. Ürünün boyutları 45, 70, 80 100, 120 mm üretilebilmektedir. Kasa rengi talebe göre değişiklik göstermekle birlikte ral kodundaki elektrostatik toz boyalarla rengi oluşturulabilmektedir. Sarkıt Circle Lineer Armatür, farklı renk seçeneklerine sahipken radyasyon yaymaz,  maksimum emniyete sahiptir. Yüksek ışık verimliliği sunarken ürün uzun ömürlüdür. Ortamdaki dekorasyon özelliklerine uyum sağlar.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Kategoriler:

Sarkıt Circle Lineer Armatür

Sarkıt Circle Lineer Armatür, bu ürünler genellikle son teknoloji kullanılan ve çağımızda aktif olarak talep edilen ürünler arasındadır. Ürünün birden fazla kullanım avantajı bulunurken geleneksel aydınlatma yöntemlerine nazaran önemli ölçüde daha sağlıklı bir aydınlatma sunmaktadır. Ürünün temizliği oldukça kolayken ürünü istediğiniz boyutta, istediğiniz ebatta, istediğiniz şekilde tasarlatıp satın alabilirsiniz. Ürün kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bu yüzden ürünü ofiste, hastanelerde, okullarda, eğitim kurumlarında, mağazalarda, kafelerde aklınıza gelebilecek birçok mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle enerji tasarrufu sağlıyor olması bütçeler içinde sağlıklı bir aydınlatma seçeneği haline getiriyor.

Sarkıt Circle Lineer Armatür Teknik Özellikleri

Sarkıt Circle Lineer Armatür kullanım alanı ofis, mağaza, villa, tarihi eser, AVM, fabrika, cafe, Showroom ve benzeri alanlardır. Ürün talep ettiğiniz ölçü durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca üründe renk sıcaklığı ise 2700, 3000, 4000, 5000, 6000, 6500 şeklinde karşımıza çıkmaktadır. CRI’sı 80 ile 92 arasındadır. Çalışma voltajı ise 220 ile 240 arasında değişiklik göstermektedir. Kullanılmış olan malzemesi alüminyumdur. Kasa rengi istenilen renkte yapılabileceği gibi genel olarak siyah, beyaz ve antrasit tercih edilmektedir. Ürünün garanti süresi ise 2 yıldır.ÜRÜN KODU: TL-SRKT-100
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Tarihi Eser, Avm, Fabrikalar
GÜÇ: Ölçüsüne Göre Hesaplanmaktadır.
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Osram
LÜMEN: 120 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 2 Yıl


İndirilebilir İçerik Bulunamadı