Dekoratif Sarkıt Lineer İçten Aydınlatma

Ürün alüminyum gövdeden elektrostatik, toz boya ile üretilmektedir ve ürün istenilen ölçülerde ve farklı kombinasyonlarda üretimi yapılmaktadır. Dekoratif Sarkıt Lineer İçten Aydınlatma, kumandası ve Dim edebilme özelliği bulunmaktadır. İstenilen ölçülerde ve farklı türlerde ve farklı renklerde üretimi yapılmaktadır. Ürün genel olarak siyah, beyaz ve antrasit şeklinde üretilmektedir ve garantisi 2 yıldır.

Size Chart

This is contents of Size Guide. You can add more contents here: Admin Dashboard -> Custom Blocks -> Size Guide.

Kategoriler:

Dekoratif Sarkıt Lineer İçten Aydınlatma

Dekoratif Sarkıt Lineer İçten Aydınlatma, ürünü diğerlerinden ayıran en önemli özellik tamamı ile dekoratif amaçla kullanılıyor olması istenilen boyutta ve istenilen renkte üretilmesidir. Kullanacak kişinin talebi doğrultusunda kişiselleştirilebilmektedir ve kişinin zevklerine göre sunulmaktadır. İstenilen renk ve parlaklıkta önemli aydınlatma hacmine sahip olarak üretilirken harici bir anahtarı da bulunmaktadır. Ayrıca ürün gömme ve yüzeysel uygulama hareketleri ile sensörlerle de desteklenebilmektedir. Ürünün değişebilen ışık seviyesini kontrol edebilme özelliğine de sahiptir. Ürünün endirekt ışık dağılımına sahip olması sayesinde ofis gibi ortamlarda göz yorgunluğuna sebep olmaz. Ayrıca ürün ortama göre istenilen renklerde ve istenilen ölçülerde üretilebilmektedir. Üründe homojen bir ışık dağılımı söz konusudur. Bu ürün dekoratif aydınlatma kategorisi içerisinde yer almaktadır.

Dekoratif Sarkıt Lineer İçten Aydınlatma Modeli Teknik Özellikleri

Ürünün adı, Dekoratif Sarkıt Lineer İçten Aydınlatma modeli ürünün kullanım alanı ofis, mağaza, villa, tarihi eser, AVM gibi alanlardır. Ürünün ölçü durumuna göre güç seviyesi hesaplanmaktadır. Ürünün renk sıcaklığı 2700, 3000, 4000, 5000, 6000 ve 6500k şeklindedir. Ürünün çalışma voltajı ise 220 ile 240 arasında değişiklik göstermektedir. Ürünün IP sınıfı 20 ile 54 arasında üründe kullanılan malzeme sınıfı ise alüminyumdur. Ürünün kasa rengi siyah, beyaz, antrasit veya ral kodundaki istenilen renklerden biri olabilmektedir.ÜRÜN KODU: TL-SRKT-100
UYGULAMA ALANI: Ofis, Mağaza, Showroom, Villa, Tarihi Eser, Avm
GÜÇ: Ölçüsüne Göre Hesaplanmaktadır.
RENK SICAKLIĞI: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K
OPSİYONEL SEÇENEKLER: Triac Dim, 1-10V & Dali Dim
LED MARKASI: Samsung, Osram
LÜMEN: 120 Lm/W
CRI: 80, 92
DRIVER MARKASI: Tridonic, Eaglerise
ÇALIŞMA VOLTAJI: 220V, 240V
IP SINIFI: 20, 54
MALZEME SINIFI: Alüminyum
KASA RENGI: Beyaz, Siyah, İstenilen Ral Kodu
GARANTI: 2 Yıl